KKTC Araç Kiralama

KKTC Araç Kiralama

Biz araç kiralama müşterilerimizin memnun ve gülen yüzle ayrılmasını amaçlıyoruz. Müşterilerimizin kalite beklentilerini, hizmet sonrası memnuniyetlerini veya memnuniyetsizliklerini öğrenmek ve kendimizi daha da geliştirmek amacıyla iş yerimizin hizmetiyle ilgili anket yaparak, kendi öz değerlendirmemizi yapıyoruz.

Önce hayat ve güvenlik anlayışı ile tüm araçlarımızın zamanında servis ve bakımını yapıyoruz. Her zevke ve zümreye hitab eden araçları bünyemizde bulundurmaya özen gösteriyoruz.

Bu nedenle;

Kıbrısta araç kiralama olarak;
Kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyeti doğrultusunda titiz bir şekilde hizmet vermekteyiz.
Hizmetimiz ehliyet sahibi ve sürüş engel cezası bulunmayan tüm halka açıktır.
Kuruluş amacımız halkın yaşam kalitesine ve ihtiyaçlarına teknik huzur, kolaylık ve ekonomiklik katmak.
Halkın ihtiyacı olan süre içerisinde, araç ihtiyacını karşılamak.
Araç kiralama filomuzdaki tamamı son model, lüks, orta segment ve ekonomi sınıfı araçlarla kalite ve konforu uygun fiyata halka sunmak.
Her bireyin özgürce hareket ve seyahat etmesine aracı olmak.
Beklenmedik, aksi bir halde 7/24 yol yardım hizmetimizle hemen yardıma koşmak.

İdealimizdeki gelecek; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışımızla uzun yıllar süresince yenilik ve değişikliklere ayak uydurarak sürekli gelişerek müşterilerimize küresel araç kiralama hizmeti vermek. Araç filomuzu büyüterek ve dünyaya yayılarak kiralık araç rahatlığını herkese yaşatmak.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için onurdur. Biz saygı, güven ve karşılıklı memnuniyet çerçevesinde müşterilerimiz için hassas ve özenli bir şekilde elimizden gelen en iyi hizmeti vermeyi planlarken, aynı hassaslıkla müşterilerimizin de bize yaklaşmasını temenni ediyoruz.

Nurel Rent a Car KKTC Araç Kiralama
KKTC'de araç kiralama hizmeti vermeye başladığımız ilk günden bu yana siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini daima prensip haline getirmiş bulunmaktayız.

Dünyanın dört bir tarafından turistin geldiği ülkemizde öncelikli olarak hedefimiz daima sektöründe düzenli bakımları yetkili servisleri tarafından yapılmış, uygun maliyetli, konforlu araçları misafirlerimize sağlamaktır.