Kıbrıs Rent a Car

Kıbrıs Rent a Car

Kıbrıs Rent a Car firmaları arasında uygun maliyet ve bakımlı araçlarıyla tercih sebebi olan Nurel Rent a Car 2014 yılı itibari ile lüx araç filosunu genişleterek sizlere sürekli hizmeti bir görev bilmiştir.

7/24 yol yardım hizmetinin de verildiği firmamız seyahatiniz boyunca daima yanınızdadır.

Kıbrısta Araba Kirala

Nurel Rent a Car olarak KKTC'de araç kiralama hizmeti vermeye başladığımız ilk günden bu yana siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini daima prensip haline getirmiş bulunmaktayız.

Dünyanın dört bir tarafından turistin geldiği ülkemizde öncelikli olarak hedefimiz daima sektöründe düzenli bakımları yetkili servisleri tarafından yapılmış, uygun maliyetli, konforlu araçları misafirlerimize sağlamaktır.

Rent a Car sektöründe en önemli olan unutulmamalıdır ki araçlar daima bakımlı olmalı ve 7/24 kesintisiz yol yardımı mutlaka ücretsiz servisler arasında sunulmalıdır. Maalesef günümüz dünyasında herşeyin para kazanmak olduğunu zanneden bazı firmalar bu yanlışa düşerek değerli misafirlerimizi bu güzel adadan soğutmakta ve sektörümüzün ismini karalamaktadır.

2010 yılından bu yana rent a car ihtiyaçlarında bizi tercih eden herkese teşekkürü borç biliriz.

Kuzey Kıbrıs'ta 4 mevsim son model araçlarımızla uygun kiralama hizmetinden yararlanmak için lütfen Rent a Car koordinatörümüzle iletişime geçiniz.